Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzki Wrocław
Ci z Państwa, którzy choć raz się przeprowadzali wiedzą, że to prawdziwy koszmar - wszystko się gubi, tłucze, psuje, nie wspominając o podrapanych ścianach czy drzwiach w domu i na klatkach schodowych. Jeśli chcesz uniknąć takich problemów zwróć się do nas - profesjonalnej firmy zajmującej się przeprowadzkami zarówno we Wrocławiu, jak i wielu innych miastach w Polsce. Nasz pracownik dokona wyceny i doradzi jak bez zbędnych problemów zorganizować przeprowadzkę.

Jakość i poziom naszych usług oraz darmowe ubezpieczenie każdej przeprowadzki daje naszym Klientom poczucie komfortu i gwarancję, że przeprowadzka Ich mieszkania lub domu będzie wykonana przez kulturalny i profesjonalny personel naszej firmy.

Realizujemy przeprowadzki zarówno na terenie samego miasta Wrocław, jak i z - i do dowolnej innej miejscowości na terenie kraju i europy.

Mając na uwadze zmieniające się zapotrzebowania klientów oraz różnorodność ich oczekiwań dostosujemy naszą ofertę do państwa potrzeb. Oprócz samochodu z kierowcą oferujemy:

» Odpowiednią ilość doświadczonych pracowników do przeniesienia mienia
» Pomoc w złożeniu przenoszonych mebli
» Pomoc w spakowaniu i rozpakowaniu przewożonego wyposażenia.
» Materiały pakowe (pudła tekturowe, taśmy, kartony na odzież wiszącą, folię pęcherzykową, papier pakowy itp.)

Gwarancja Solidności i Punktualności